Vyhledávání úniku stlačeného vzduchu

Rychlá detekce netěsností v rozvodech stlačeného vzduchu, plynů nebo v podtlakových vedeních umožňuje dosahovat značných úspor peněz.

Nabízíme vám možnost objednat si u naší firmy placenou službu, kterou je kontrola a odhalování úniků stlačeného vzduchu a dalších médií pomocí přístroje Fluke ii900/Fluke ii910.

Systémy rozvodů stlačeného vzduchu, plynů nebo podtlaková vedení představují pro průmyslové podniky a jiná zařízení kriticky důležitý zdroj energie. Kompresory, které jsou snadněji použitelné než jiné zdroje energie, jako je například elektřina, jsou v dnešních továrnách všudypřítomné. Pohánějí stroje, nářadí, robotické systémy, laserová zařízení, systémy pro manipulaci s výrobky a mnoho dalších systémů a strojních zařízení.

Systémy rozvodů stlačeného vzduchu, plynů i podtlaková vedení však, bohužel, často trpí přirozeným opotřebováváním a špatně prováděnou údržbou, což obojí přispívá k největšímu zdroji plýtvání – všudypřítomným netěsnostem. Tyto netěsnosti navíc nemusí být na první pohled patrné, mohou se nacházet za stroji, na připojovacích bodech, na stropních pevných potrubích nebo na prasklých trubkách či opotřebovaných hadicích. Toto plýtvání se rychle zvětšuje a časem může vést až k odstávce strojního zařízení a prostojům ve výrobě.

Bližší informace naleznete ZDE!

 

V případě vašeho zájmu o tuto naší firmou nabízenou službu nás prosím kontaktujte.

Rádi vám podáme podrobnější informace, vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a navrhneme možný termín realizace.

 

Kontakt:

Tel: 261 218 907

Mobil: 731 517 317

Email: info@termokamery.cz

ii910 Precision Acoustic Imager _96dpi_1280x853px_E_NR-27827