O firmě

TERMOKAMERY.cz

 Vážení přátelé termodiagnostiky,

vítáme vás na webových stránkách firmy AHLBORN, měřicí a regulační technika, spol. s r.o..

Naše firma AHLBORN, měřicí a regulační technika, spol. s r.o. je od roku 2010 autorizovaným distributorem termokamer FLUKE pro Českou a Slovenskou republiku.

Nabízíme vám více jak 30 let zkušeností v oblasti prodeje infrateploměrů a termokamer.

Firma AHLBORN, měřicí a regulační technika, spol. s r.o. je od roku 1991 výhradním zástupcem německé firmy AHLBORN GmbH výrobce přesné měřicí techniky. Jedná se o německé kvalitní měřicí přístroje řady ALMEMO určené pro všechny měřicí aplikace. Jedním přístrojem lze obsáhnout měření různých fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Naměřené hodnoty je možné ukládat do vnitřní paměti přístroje, a nebo přímo posílat do PC a na jiná zařízení. Datalogery ALMEMO mohou být jak základní přístroje pro jakoukoli jednu měřenou veličinu, tak vícekánálové měřicí ústředny. Mezi naše nejlepší zákazníky patří ŠKODA AUTO a.s., ČEZ a.s, PRE a.s., RWE a.s., Bosch Diesel a.s., Continental Barum a.s., Automotive Lighting a.s., Hella.a.s, ABB a.s, AVX Lanškroun a.s., ŠKODA Plzeň a.s., ZVVZ Milevsko a.s, JE temelín a.s. a další.

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Rádi vás navštívíme, předvedeme všechny modely termokamer, vysvětlíme principy termodiagnostiky a samozřejmě dodáme, nebo zapůjčíme termokameru přesně dle vašich potřeb a technických požadavků.