Novinky

Přečtěte si…

Bezplatné předvedení termokamer FLUKE
Bezplatné předvedení termokamer FLUKE 26.04.2022 Máte zájem o bezplatné předvedení termokamer Fluke? Rádi vás osobně navštívíme a pomůžeme vám s výběrem pro vás technicky i cenově nejvýhodnějšího řešení! Objednejte si naši bezplatnou službu telefonicky na +420 731 517 317, emailem na info@termokamery.cz, nebo vyplňte následující formulář: číst více
…více článků zde

Termokamera FLUKE VT04A

Kód: 4485211 Produktové číslo: 0095969725620
FLUKE VT04A vizuální infrateploměr -termokamera

Žádné hodnocení.
Výrobce: Fluke
Produkt již není v prodeji
Termokamera FLUKE VT04A

Fluke VT04A je nejvýkonnějším přírůstkem do řady revolučních vizuálních IR teploměrů Fluke. Řada VT jsou vizuální IR teploměry, kombinují měření teploty středového bodu s digitálním obrazem s prolínající teplotní mapou. Výrobek je vhodný pro měření  elektrických zařízeních, systémů HVAC a při údržbě.

Typ VT04A je vybaven technologií PyroBlend™ Plus, která poskytuje 4× ostřejší snímky pro lepší detekci problémů, nejlepší zorné pole v kategorii, praktické do těsných prostor, a výkonné funkce automatického sledování, které detekují přetrvávající, občasné problémy.

 • Prolínání vizuálního snímku a infračervené teplotní mapy – Určí přesné umístění potenciálního problému kombinací vizuálního snímku s infračervenou teplotní mapou; překrytí infračerveným spektrem lze nastavit na 0 %, 25 %, 50 %, 75 % nebo 100 % jedním tlačítkem.
 • Režim NEAR a FAR – Zarovnejte vizuální a teplotní objektivy a správně identifikujte umístění problému.
 • Středový rámeček – Zobrazte přesnou oblast měřených teplot přímo na obrazovce.
 • Teplotní alarmy a funkce automatického sledování – Identifikujte občasné problémy sledováním zařízení v průběhu času nebo se nechte upozornit v případě, že teplota překročí očekávaný rozsah.
 • Značky horkých a studených bodů – Ihned indikují nejvyšší a nejnižší teplotu v zorném poli.
 • Ukládání ve formátech .bmp nebo .is2S][12] – Formát .bmp zvolte, pokud chcete pouze získat snímek. Formát .is2 použijte v případě, že snímek chcete upravit v softwaru SmartView®.[S][12]
 • Software pro tvorbu protokolů SmartView®S][14] – Optimalizujte prolnutí snímků a palety a poté rychle vytvořte profesionální zprávy.[S][14]
 • Kapesní velikostS][16] – Díky kompaktním rozměrům se pohodlně vejde do brašny nebo kapsy.[S][16]
 • Intuitivní rozhraní – Stačí přístroj rozbalit a můžete začít okamžitě pracovat
 • Kufřík nebo měkké pouzdro - Chraňte svůj vizuální IR teploměr měkkým pouzdrem (VT04A) nebo kufříkem (VT04) .
 • Volba baterie - Zvolte si upřednostňovaný způsob napájení vizuálního IR teploměru: 4 baterie typu AA (VT04A) nebo nabíjecí baterie Li-ion (VT04).

Návod ke stažení ZDE!

Pozn.: Tento přístroj  není určen pro přesné měření tělesné teploty, není stanoveným měřidlem (lékařským a zvěrolékařským teploměrem) podle vyhlášky MPO č.345/2002 Sb.

Specifikace
Vestavěný optický fotoaparát Prohlédněte si na snímcích podrobnosti ve viditelném spektru.
Prolnutí infračervené teplotní mapy s vizuálním snímkem Ano, pět režimů prolínání v přístroji a další možnosti prolínání v softwaru SmartView®.
Možnosti zarovnání Režim NEAR: < 23 cm od cíle
Režim FAR: > 23 cm od cíle
Zorné pole 28° x 28° – úzké zorné pole umožňuje zobrazit více podrobností o cíli.
Rozsah měřených teplot

−10 °C až +250 °C

přesnost měření ±2 °C nebo ±2 % podle testu (při 25 °C), platí vyšší hodnota

Systém ostření Bez ostření
Signalizace velmi vysoké/nízké teploty Při překročení mezní teploty začne blikat signalizace vysoké a nízké teploty, která vás upozorní na to, že teplota se nachází mimo očekávaný rozsah.
Časosběrné snímkování Automatické pořizování snímků v nastaveném intervalu umožňující sledovat teplotní změny v průběhu času
Alarm automatického sledování Získejte poznatky o občasných problémech pomocí automatického pořizování snímků při překročení vybrané mezní teploty.
Značky horkých a studených bodů Ihned identifikujte nejvyšší a nejnižší teplotu na snímku.
Software Profesionální software SmartView® vám umožní optimalizovat a analyzovat snímky, rychle vytvořit sestavy a exportovat snímky v několika formátech.
Oblast měřených teplot Středový rámeček na obrazovce zobrazuje přesnou oblast měření teplot.
Formát souborů .bmp nebo .is2. Snímky ve formátu .is2 lze upravovat v softwaru SmartView®.
Paměťové médium 4 GB karta microSD, lze uložit až 9 999 snímků.
Paleta barev 6 v jednotce (Ironbow VT, Horký kov, Obrácená stupnice šedi, Stupnice šedi, Vysoký kontrast VT, Duha); 4 další v softwaru SmartView® (Modročervená, Vysoký kontrast, Jantar, Inverzní jantar). Paleta na snímcích ve formátu .is2 lze změnit v softwaru SmartView®.
Korpus přístroje VT04: kufřík
VT04A: měkké pouzdro pro snadnou přenosnost
Typ baterie VT04: nabíjecí baterie Li-Ion
VT04A: čtyři (4) baterie typu AA
Výdrž baterií Osm (8) hodin
Funkce úspory baterií Úrovně jasu obrazovky; automatické ztlumení obrazovky po 2 minutách; konfigurovatelný časový limit vypnutí 5, 10, 15 nebo 20 minut
Ergonomie Tenké a lehké zařízení v kapesní velikosti
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.