FLUKE Ti480 termokamera + tablet Lenovo TAB 3 7" Essential Ebony

Kód: 4842105 Produktové číslo: 0095969835251 Akce Akce
MÁTE ZÁJEM O BEZPLATNÉ PŘEDVEDENÍ TERMOKAMER? RÁDI VÁS OSOBNĚ NAVŠTÍVÍME A POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM PRO VÁS TECHNICKY I CENOVĚ NEJVÝHODNĚJŠÍHO ŘEŠENÍ!

Žádné hodnocení.
Výrobce: Fluke
Dostupnost: Zboží není na skladě (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Sleva 5%
Cena před slevou: 415.236 Kč s DPH
Ušetříte: 20.776 Kč s DPH
Cena bez DPH: 326.000 Kč
Cena s DPH: 394.460 Kč
 
FLUKE Ti480 termokamera + tablet Lenovo TAB 3 7" Essential Ebony

S termokamerou FLUKE Ti480 se již nemusíte starat o správné zaostření – stačí jen zamířit a měřit. Díky režimu MultiSharp™ Focus pořídí termokamera jeden snímek zaostřený na blízko i na dálku.

AKCE tablet: při zakoupení tohoto výrobku obdržíte navíc zdarma tablet TAB 3 7" Essential Ebony!

Platnost akce do vyprodání skladových zásob!

100% zaostření s režimem MultiSharp™ Focus – všechny objekty, blízké i vzdálené

  • S režimem MultiSharp™ Focus pořídíte jasný a přesný obrázek, na kterém jsou zaostřeny všechny objekty. Stačí jen zamířit a měřit. Termokamera ihned automaticky zpracuje sadu obrázků zaostřených na blízko i na dálku.
  • Získejte okamžitý plně zaostřený obrázek určeného cíle. Automatické ostření LaserSharp®, exkluzivně nabízené společností Fluke, využívá k vysoce přesným výpočtům a zobrazování vzdálenosti k určenému cíli zabudovaný laserový dálkoměr.
  • Získejte 4-násobný počet pixelů s režimem SuperResolution, který pořídí víc snímků a zkombinuje je do obrázku velikosti 1280 x 960 pixelů.
  • Ušetřete čas – synchronizujte obrázky bezdrátově přímo z termokamery do systému Fluke Connect® a připojujte je k záznamům o objektech nebo k pracovním příkazům.
  • Zobrazte si detaily ve viditelném a infračerveném světle v jednom kontextu, s přesně prolnutým snímkem nebo se snímkem typu obraz v obraze s technologií IR-Fusion®.
  • Sledujte procesy s nahráváním videa, streamováním videa a dálkovým ovládáním.
  • Získejte potřebné detaily použitím vyměnitelných inteligentních objektivů (teleobjektivy s 2-násobným a 4-násobným zoomem a širokoúhlé objektivy) – není nutná žádná kalibrace.

Režim MultiSharp™ Focus vytváří snímky zaostřené v celém zorném poli termokamery.
Zaostření je jedním z nejdůležitějších aspektů termografie. Nezaostřený snímek může vést k chybné diagnostice problému a následně k drahému řešení potíží. S termokamerou Fluke Ti450 je starost o správné zaostření minulostí. V režimu MultiSharp™ Focus získáte obrázky zaostřené v celém vašem zorném poli, i když začnete se zcela rozostřeným cílem. Kamera totiž pořizuje sadu snímků, které zkombinuje, a tak vytvoří jeden snímek, na kterém jsou zaostřeny všechny objekty, blízké i vzdálené.

Porovnání ručního ostření a režimu MultiSharp™ Focus

Okamžité zaostření jednoho cíle s automatickým ostřením LaserSharp®
Jediným stisknutím tlačítka zabudovaný dálkoměr okamžitě vypočítá a zobrazí vzdálenost k určenému cíli a motorek ostření automaticky upraví zaostření.

 

 

Technická specifikace ke stažení ZDE!

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.