Novinky

Přečtěte si…

Získejte výrobky Fluke zdarma!
Získejte výrobky Fluke zdarma! 15.02.2021 Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili na další speciální akci firmy Fluke: číst více
…více článků zde

FLUKE Ti450 SF6 termokamera s detektorem úniku plynu

Kód: 4907176 Novinka Novinka
MÁTE ZÁJEM O BEZPLATNÉ PŘEDVEDENÍ TERMOKAMER? RÁDI VÁS OSOBNĚ NAVŠTÍVÍME A POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM PRO VÁS TECHNICKY I CENOVĚ NEJVÝHODNĚJŠÍHO ŘEŠENÍ!

Žádné hodnocení.
Výrobce: Fluke
Dostupnost: Zboží není na skladě (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Cena bez DPH: 472.470 Kč
Cena s DPH: 571.689 Kč
 
FLUKE Ti450 SF6 termokamera s detektorem úniku plynu

FLUKE Ti450 SF6 je špičková termokamera s režimem MultiSharp™ Focus a s rozšířenou funkcí detekce úniku plynu SF6, díky čemuž zvýšíte efektivitu svojí práce a ušetříte peníze.

Tato nová kamera detekuje a přesně určí únik SF6, aniž byste museli vypínat zařízení!

 • Fluorid sírový (též hexafluorid síry, někdy označovaný podle vzorce SF6) je bezbarvá, plynná, anorganická chemická látka se vzorcem SF6. Tato látka je velice nepolární a má vysokou hustotu, asi 6krát vyšší, než je hustota vzduchu. Na rozdíl od ostatních fluoridů síry není jedovatý, proto se používá při různých fyzikálních pokusech. Podle IPCC to je skleníkový plyn. Za posledních 16 let se koncentrace fluoridu sírového v ovzduší téměř zdvojnásobila
 • Rozlišení 320 x 240 pro IR zobrazení včetně detekce úniku plynu SF6, rozlišení 640 x 480 pro IR režim.
 • Rychlé přepínání mezi režimem SF6 a IR.
 • S režimem MultiSharp™ Focus pořídíte jasný a přesný obrázek, na kterém jsou zaostřeny všechny objekty. Stačí jen zamířit a měřit. Termokamera ihned automaticky zpracuje sadu obrázků zaostřených na blízko i na dálku.
 • Získejte okamžitý plně zaostřený obrázek určeného cíle. Automatické ostření LaserSharp®, exkluzivně nabízené společností Fluke, využívá k vysoce přesným výpočtům a zobrazování vzdálenosti k určenému cíli zabudovaný laserový dálkoměr.
 • Získejte 4-násobný počet pixelů s režimem SuperResolution, který pořídí víc snímků a zkombinuje je do obrázku velikosti 640 x 480 pixelů.
 • Ušetřete čas – synchronizujte obrázky bezdrátově přímo z termokamery do systému Fluke Connect® a připojujte je k záznamům o objektech nebo k pracovním příkazům.
 • S pomocí funkce IR PhotoNotes™ nepotřebujete tužku, ani notebook - zachytí digitální snímky detailů zařízení, např. výrobní číslo, či podmínky okolního prostředí.
 • Možnost záznamu zvukového komentáře a jeho uložení spolu s obrázkem.
 • Zobrazte si detaily ve viditelném a infračerveném světle v jednom kontextu, s přesně prolnutým snímkem nebo se snímkem typu obraz v obraze s technologií IR-Fusion®.
 • Sledujte procesy s nahráváním videa, streamováním videa a dálkovým ovládáním.
 • Získejte potřebné detaily použitím vyměnitelných inteligentních objektivů (teleobjektivy s 2-násobným a 4-násobným zoomem a širokoúhlé objektivy) – není nutná žádná kalibrace.

Režim MultiSharp™ Focus vytváří snímky zaostřené v celém zorném poli termokamery.
Zaostření je jedním z nejdůležitějších aspektů termografie. Nezaostřený snímek může vést k chybné diagnostice problému a následně k drahému řešení potíží. S termokamerou Fluke Ti450 je starost o správné zaostření minulostí. V režimu MultiSharp™ Focus získáte obrázky zaostřené v celém vašem zorném poli, i když začnete se zcela rozostřeným cílem. Kamera totiž pořizuje sadu snímků, které zkombinuje, a tak vytvoří jeden snímek, na kterém jsou zaostřeny všechny objekty, blízké i vzdálené.

Porovnání ručního ostření a režimu MultiSharp™ Focus

Okamžité zaostření jednoho cíle s automatickým ostřením LaserSharp®
Jediným stisknutím tlačítka zabudovaný dálkoměr okamžitě vypočítá a zobrazí vzdálenost k určenému cíli a motorek ostření automaticky upraví zaostření.

 

 

Technická specifikace ke stažení ZDE (AJ)!

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.