Novinky

Přečtěte si…

Odborný seminář - Novinky v termodiagnostice pro rok 2018
Odborný seminář - Novinky v termodiagnostice pro rok 2018 10.11.2017 Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na odborný seminář Novinky v termodiagnostice pro rok 2018, který se uskuteční 5.12.2017 v budově Národního technického muzea v Praze. číst více
…více článků zde

TRAINING B - AHLBORN ACADEMY termodiagnostika

Training B - školení pro termokamery přímo u zákazníka

Žádné hodnocení.
Dostupnost: skladem 1 kus (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Cena bez DPH: 7.000 Kč
Cena s DPH: 8.470 Kč
TRAINING B - AHLBORN ACADEMY termodiagnostika

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám nabídnout následující možnost vzdělávání v oblasti termodiagnostiky.
 

Training B - AHLBORN ACADEMY termodiagnostika

Jednodenní školení AHLBORN ACADEMY pro zákazníky, kteří zakoupí termokameru FLUKE prostřednictvím firmy AHLBORN. Školení probíhá vždy v předem dohodnutém termínu  v sídle firmy zákazníka pod vedením lektorů firmy AHLBORN v českém jazykce. K nabídnuté ceně budou přiúčtovány dopravní náklady 10 Kč/1 km bez DPH z Prahy a zpět.

JE VHODNÉ PRO:      

Firmy, které potřebují zaškolit své zaměstnance přímo v sídle firmy.

Výhodou je přímá možnost měření na Vašich konkrétních zařízení.

PROČ BY MĚL KAŽDÝ ABSOLVOVAT TOTO ŠKOLENÍ?                         

Toto základní jednodenní školení doporučujeme všem, kteří si zakoupili nebo již pracují s jakoukoli termokameru. Termokamera je velice jednoduchá na svoji obsluhu, ale v žádném případě nelze termokameru používat bez základních vědomostí z oboru termodignostiky. Vypovídající schopnost termosnímku záleží na jeho správném momentu pořízení a samozřejmě na správném vyhodnocení termosnímku záleží další technologické postupy a návrhy řešení konkrétních aplikací.

 

BEZ ŘÁDNĚHO PROŠKOLENÍ OBSLUHY NELZE TERMOKAMERU SPRAVNĚ POUŽÍVAT!!!

 

PROGRAM:
6 x 45 traningových minut v jednom dni. 

Základy a zásady termodiagnostiky včetně příkladů z praxe.  Školení vždy zaměřujeme převážně na problematiku měření termokamerou konkrétního  zákazníka. Po úspěšném absolvování školení, má každý z účastníků školení možnot  získat certifikát AHLBORN ACADEMY (příplatek za vystavení certifikátu o absolvovaném školení  825,--Kč bez DPH za osobu)

Pro Info o termínech, volných místech, ceně ap. prosím kontaktujte pana Jaroslava Němce
 nemec@ahlborn.cz nebo GSM 731 517 317

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.