Novinky

Přečtěte si…

Důležité upozornění
16.03.2020 Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace související se šířením viru Covid-19 jsme se rozhodli v zájmu vašeho zdraví i v zájmu zdraví našich zaměstnanců a jejich rodin pozastavit osobní odběry na naší adrese. I nadále je samozřejmě možné objednávat zboží prostřednictvím našeho e-shopu a nechat si ho doručit prostřednictvím přepravní společnosti. Vzhledem ke stávající situaci vás však prosíme o trpělivost, objednávky budou vyřízeny až po ukončení celoplošné karantény. Děkujeme za pochopení, AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o. číst více
…více článků zde

Pozvánka na odborný termografický seminář

Pozvánka na odborný termografický seminář  - Termokamery.cz    Vážení přátelé, jménem firmy AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o., ve spolupráci s multimediálním časopisem ElektroPrůmysl.cz a firmou FLUKE EUROPE B.V., bychom vás rádi pozvali na odborný seminář zaměřených na termodiagnostiku.

Seminář je rozdělen do dvou samostatných tematických celků a dvou dnů. Je možné přihlásit se na každý den zvlášť podle vašeho odborného zaměření.

 

Termokamery a elektrická zařízení

Termín konání: 9. 11. 2015 od 9:00 hodin

elektro 2

 

Termokamery a stavby

 Termín konání: 10. 11. 2015 od 9:00 hodin

stavby 2

 

Místo konání pro oba semináře:

Akce proběhne v moderních prostorách Národního technického muzea, Kostelní 1320/42, 170 00 Praha

 

Bližší informace, organizační pokyny a online přihlášku naleznete ZDE!

 

 

Počet míst na seminář je omezený, přihlaste se proto včas!