Novinky

Přečtěte si…

Předvedení termokamer FLUKE
Předvedení termokamer FLUKE 26.04.2022 Máte zájem o předvedení termokamer Fluke? Rádi vás osobně navštívíme a pomůžeme vám s výběrem pro vás technicky i cenově nejvýhodnějšího řešení! Objednejte si tuto službu telefonicky na +420 731 517 317, emailem na info@termokamery.cz, nebo vyplňte následující formulář: číst více
…více článků zde

FLUKE Ti450 termokamera

Kód: 4764729 Produktové číslo: 0095969816946 Akce Akce
MÁTE ZÁJEM O BEZPLATNÉ PŘEDVEDENÍ TERMOKAMER? RÁDI VÁS OSOBNĚ NAVŠTÍVÍME A POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM PRO VÁS TECHNICKY I CENOVĚ NEJVÝHODNĚJŠÍHO ŘEŠENÍ!
Výrobce: Fluke
Produkt již není v prodeji
FLUKE Ti450 termokamera

FLUKE Ti450 termokamera s režimem MultiSharp™ Focus pořídí jeden snímek zaostřený na blízko i na dálku. Již se nemusíte starat o správné zaostření – stačí jen zamířit a měřit.

Akční cena platí pouze do 30.5.2017, nebo do vyprodání zásob!

100% zaostření s režimem MultiSharp™ Focus – všechny objekty, blízké i vzdálené

  • S režimem MultiSharp™ Focus pořídíte jasný a přesný obrázek, na kterém jsou zaostřeny všechny objekty. Stačí jen zamířit a měřit. Termokamera ihned automaticky zpracuje sadu obrázků zaostřených na blízko i na dálku.
  • Získejte okamžitý plně zaostřený obrázek určeného cíle. Automatické ostření LaserSharp®, exkluzivně nabízené společností Fluke, využívá k vysoce přesným výpočtům a zobrazování vzdálenosti k určenému cíli zabudovaný laserový dálkoměr.
  • Získejte 4-násobný počet pixelů s režimem SuperResolution, který pořídí víc snímků a zkombinuje je do obrázku velikosti 640 x 480 pixelů.
  • Ušetřete čas – synchronizujte obrázky bezdrátově přímo z termokamery do systému Fluke Connect® a připojujte je k záznamům o objektech nebo k pracovním příkazům.
  • Zobrazte si detaily ve viditelném a infračerveném světle v jednom kontextu, s přesně prolnutým snímkem nebo se snímkem typu obraz v obraze s technologií IR-Fusion®.
  • Sledujte procesy s nahráváním videa, streamováním videa a dálkovým ovládáním.
  • Získejte potřebné detaily použitím vyměnitelných inteligentních objektivů (teleobjektivy s 2-násobným a 4-násobným zoomem a širokoúhlé objektivy) – není nutná žádná kalibrace.

Režim MultiSharp™ Focus vytváří snímky zaostřené v celém zorném poli termokamery.
Zaostření je jedním z nejdůležitějších aspektů termografie. Nezaostřený snímek může vést k chybné diagnostice problému a následně k drahému řešení potíží. S termokamerou Fluke Ti450 je starost o správné zaostření minulostí. V režimu MultiSharp™ Focus získáte obrázky zaostřené v celém vašem zorném poli, i když začnete se zcela rozostřeným cílem. Kamera totiž pořizuje sadu snímků, které zkombinuje, a tak vytvoří jeden snímek, na kterém jsou zaostřeny všechny objekty, blízké i vzdálené.

Porovnání ručního ostření a režimu MultiSharp™ Focus

Okamžité zaostření jednoho cíle s automatickým ostřením LaserSharp®
Jediným stisknutím tlačítka zabudovaný dálkoměr okamžitě vypočítá a zobrazí vzdálenost k určenému cíli a motorek ostření automaticky upraví zaostření.

 

 

Technická specifikace ke stažení ZDE!

 

UPOZORNĚNÍ:

Při zakoupení termokamery FLUKE obdrží každý zákazník VIP SERVIS CERTIFIKÁT, který obsahuje tyto služby:

1. Bezplatná technická podpora a poradenství na adrese prodejce

2. Záruka 2 roky od data prodeje

3. Uplatnění záručního a pozáručního servisu na adrese prodejce

4. Bezplatné zaškolení obsluhy a seznámení obsluhy se základy  termodiagnostiky

5. Zajištění možnosti nadstavbových školení pro termodiagnostiku

6. Zajištění možnosti pravidelné kalibrace zařízení v akreditované laboratoři

7. Zajištění možnosti dodání originálního příslušenství a náhradních dílů

8. Bezplatné zapůjčení náhradního zařízení v prvním roce záruky po dobu opravy