Novinky

Přečtěte si…

Bezplatné předvedení termokamer FLUKE
Bezplatné předvedení termokamer FLUKE 26.04.2022 Máte zájem o bezplatné předvedení termokamer Fluke? Rádi vás osobně navštívíme a pomůžeme vám s výběrem pro vás technicky i cenově nejvýhodnějšího řešení! Objednejte si naši bezplatnou službu telefonicky na +420 776 209 984, emailem na info@termokamery.cz, nebo vyplňte následující formulář: číst více
…více článků zde

Zboží 1 / 1

Vyhledávání úniku stlačeného vzduchu

Dostupnost: termín dle dohody (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání úniku stlačeného vzduchu

Rychlá detekce netěsností v rozvodech stlačeného vzduchu, plynů nebo v podtlakových vedeních umožňuje dosahovat značných úspor peněz.

Nabízíme vám možnost objednat si u naší firmy placenou službu, kterou je kontrola a odhalování úniků stlačeného vzduchu a dalších médií pomocí přístroje Fluke ii900/Fluke ii910.

Systémy rozvodů stlačeného vzduchu, plynů nebo podtlaková vedení představují pro průmyslové podniky a jiná zařízení kriticky důležitý zdroj energie. Kompresory, které jsou snadněji použitelné než jiné zdroje energie, jako je například elektřina, jsou v dnešních továrnách všudypřítomné. Pohánějí stroje, nářadí, robotické systémy, laserová zařízení, systémy pro manipulaci s výrobky a mnoho dalších systémů a strojních zařízení.

Systémy rozvodů stlačeného vzduchu, plynů i podtlaková vedení však, bohužel, často trpí přirozeným opotřebováváním a špatně prováděnou údržbou, což obojí přispívá k největšímu zdroji plýtvání – všudypřítomným netěsnostem. Tyto netěsnosti navíc nemusí být na první pohled patrné, mohou se nacházet za stroji, na připojovacích bodech, na stropních pevných potrubích nebo na prasklých trubkách či opotřebovaných hadicích. Toto plýtvání se rychle zvětšuje a časem může vést až k odstávce strojního zařízení a prostojům ve výrobě.

Bližší informace naleznete ZDE!

 

V případě vašeho zájmu o tuto naší firmou nabízenou službu nás prosím kontaktujte.

Rádi vám podáme podrobnější informace, vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a navrhneme možný termín realizace.

 

Kontakt:

Tel: 261 218 907,

Mobil: 731 517 317

Email: info@termokamery.cz

Zboží 1 / 1