Novinky

Přečtěte si…

Důležité upozornění
16.03.2020 Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace související se šířením viru Covid-19 jsme se rozhodli v zájmu vašeho zdraví i v zájmu zdraví našich zaměstnanců a jejich rodin pozastavit osobní odběry na naší adrese. I nadále je samozřejmě možné objednávat zboží prostřednictvím našeho e-shopu a nechat si ho doručit prostřednictvím přepravní společnosti. Vzhledem ke stávající situaci vás však prosíme o trpělivost, vyřízení objednávek i doručení objednaného zboží se může oproti standardní době prodloužit. Děkujeme za pochopení, AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o. číst více
…více článků zde

Fluke CONNECT s dárkem!

Stáhněte si zdarma aplikaci, přijďte nám jí ukázat na AMPER a dostanete dárek!
 
Novinka FLUKE právě teď na dosah vaší ruky
 
 
Bezplatná aplikace, která vytvoří z vašeho mobilního zařízení měřicí přístroj FLUKE
 
 Stáhněte si aplikaci zdarma!    
 Obdržíte dárek!
 
 
 
     
  Pomocí aplikace Fluke Connect ™ můžete efektivně a bezpečně ukládat všechna vaše měření. S aplikací Fluke Connect ™ budou ostatní členové vámi zvoleného týmu vidět na svých mobilních zařízeních totéž co vy.

Stáhněte si zdarma aplikaci Fluke Connect ™ do vašeho mobilního zařízení, navštivte náš stánek na výstavě AMPER v Brně 24. - 27.3.2015 (AHLBORN s.r.o., hala V, stánek 2.25), ukažte nám staženou aplikaci Fluke Connect ™ ve vašem mobilním zařízení a obdržíte dárek!
 
     
 
Stáhněte si aplikaci zdarma!