Novinky

Přečtěte si…

Důležité upozornění
16.03.2020 Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace související se šířením viru Covid-19 jsme se rozhodli v zájmu vašeho zdraví i v zájmu zdraví našich zaměstnanců a jejich rodin pozastavit osobní odběry na naší adrese. I nadále je samozřejmě možné objednávat zboží prostřednictvím našeho e-shopu a nechat si ho doručit prostřednictvím přepravní společnosti. Vzhledem ke stávající situaci vás však prosíme o trpělivost, vyřízení objednávek i doručení objednaného zboží se může oproti standardní době prodloužit. Děkujeme za pochopení, AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o. číst více
…více článků zde

Bezplatné předvedení termokamer FLUKE

Bezplatné předvedení termokamer FLUKE - Termokamery.cz    Máte zájem o bezplatné předvedení termokamer Fluke? Rádi vás osobně navštívíme a pomůžeme vám s výběrem pro vás technicky i cenově nejvýhodnějšího řešení! Objednejte si naši bezplatnou službu telefonicky na +420 731 517 317, emailem na info@termokamery.cz, nebo vyplňte následující formulář:

Vážení zákazníci,

z důvodu aktuální situace související se šířením viru Covid-19 není v současné době možné provádět osobní předvedení termokamer přímo ve vaší firmě. V případě zájmu nás však, prosím, neváhejte kontaktovat, jsme schopni zajistit prezentaci a poradenství pomocí elektronických prostředků, a to včetně vizuálního přenosu.

Děkujeme za pochopení,

AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o.

 

Mám zájem o bezplatné předvedení termokamery.

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

*
*
*
*
*
*
*
*
captchaZobrazit jiný kód