Novinky

Přečtěte si…

Odborný seminář - Novinky v termodiagnostice pro rok 2019
Odborný seminář - Novinky v termodiagnostice pro rok 2019 01.11.2018 Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na odborný seminář Novinky v termodiagnostice pro rok 2019, který se uskuteční 14.11.2018 v budově Národního technického muzea v Praze. číst více
…více článků zde

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Způsoby dopravy

  • Osobní odběr ve všední dny od 9 do 15 hodin - k vyzvednutí zboží na adrese Dvorecká 359/4, Praha 4 budete vyzváni.
  • Dopravní službou GEIS - obvykle doručení do druhého pracovního dne ode dne odeslání zboží.
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
 
Způsoby platby 
  • Hotově/Platební kartou při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka zaměstnanec přepravní společnosti při převzetí zboží.  
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Reiffeisenbank. Číslo účtu vám bude zasláno formou zálohové faktury. Jako variabilní symbol použijte číslo této faktury. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, bude zásilka odeslána.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

 

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

tým expedice AHLBORN.cz - termokamery.cz